Η πρεμιέρα της Τζένης Μπαλατσινού, τα εντυπωσιακά σκηνικά και η… υστερία της Ντορέττας!
Πρεμιέρα για την εκπομπή jenny jenny.
![Η πρεμιέρα της Τζένης Μπαλατσινού, τα εντυπωσιακά σκηνικά και η… υστερία της Ντορέττας!](https://cdn.astmd.gr/img/510/306/90/2015/10/17/938e41436f8b31ad9948fb58dc2d5c94.jpg?t=sFAD-mLCU1l9b5td1SbCqw)
Πρεμιέρα έκανε σήμερα η εκπομπή της Τζένης Μπαλατσινού jenny jenny και στα πρώτα πλάνα της είδαμε ένα εντυπωσιακότατο σκηνικό, πολύ friendly και παρεΐστικο όπως ήταν και η παρέα των συντελεστών της.
Η κεντρική παρουσιάστρια εμφανίστηκε τελευταία στο πλατό με μία κούπα καφέ στο χέρι, άκρως ανανεωμένη και με στυλ να αναρωτιέται μαζί με τους συνεργάτες της αν θα πρέπει να λέει καλημέρα ή καλησπέρα μιας και η εκπομπή βγαίνει στον αέρα –μαγνητοσκοπημένη- στις 12,00 ακριβώς.
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr