Τα δάκρυα της Ζέτας και η αγωνία της Ρούλας Ρέβη για τα δίδυμα
Η Ελένη Μενεγάκη ρώτησε τη Ζέτα Μακρυπούλια για τα δίδυμα της Ρούλας Ρέβη και του Αποστόλη Τότσικα, μιας και η ηθοποιός και η φωτογράφος είναι κολλητές φίλες.
![Τα δάκρυα της Ζέτας και η αγωνία της Ρούλας Ρέβη για τα δίδυμα](https://cdn.astmd.gr/img/510/306/90/2015/10/09/8f597a750c38edad5200379c5233e28a.jpg?t=t5hFSV39X9ayHPDvkHDlBg)
«Τα μωράκια δε μπορώ να τα δω, αλλά ναι ήμουν στη γέννα, ήμασταν όλοι μαζί... όταν πήγα μέσα μετά δεν κρατήθηκα... Είχαμε μία αγωνία, αλλά όλα πήγαν καλά, είναι πολύ δυνατή η Ρούλα και είμαι περήφανη και χαρούμενη για εκείνη...»!
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr