Η Ελένη ντύθηκε νυφούλα στην Άνδρο! Όλες οι λεπτομέρειες του γάμου της
Η Ελένη Μενεγάκη και ο Μάκης Παντζόπουλος παντρεύτηκαν το καλοκαίρι μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας.
![Η Ελένη ντύθηκε νυφούλα στην Άνδρο! Όλες οι λεπτομέρειες του γάμου της](https://cdn.astmd.gr/img/510/306/90/2015/09/26/59648fc1a7b619b43b91b52d2e4d5a18.jpg?t=_B7jIMUfQLucsnnTjprtMw)
Η εκπομπή «Αποκαλυπτικά» αποκάλυψε τον γάμο της παρουσιάστριας. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ η ωραία Ελένη παντρεύτηκε στην Άνδρο στη Μονή Παναχράντου λίγες ημέρες πριν έρθει στη ζωή η κόρη τους. Το ζευγάρι αποφάσισε να παντρευτεί σε μια λιτή τελετή μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Μάλιστα όταν η παρουσιάστρια μπήκε στο μαιευτήριο καταχωρήθηκε ως Ελένη Παντζοπούλου κι όχι ως Ελένη Μενεγάκη ενώ κατά την έξοδό τους από το μαιευτήριο οι βέρες τους ήταν στο δεξί τους χέρι. Ο γάμος έγινε σε στενό οικογενειακό κύκλο μια εβδομάδα πριν φέρει στη ζωή την κόρη της.
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv