Πείραξες Καρκίνο; Το χέρι θα σου ξεραθεί!
Περίμενε πρώτα να κλάψει και μετά, θα δεις τι θα πάθεις!
![Πείραξες Καρκίνο; Το χέρι θα σου ξεραθεί!](https://cdn.astmd.gr/img/610/366/90/2016/10/14/antidraseiskarkinos.jpg?t=OCT1QxiMr0t50AfNB-ChMA)
Είναι να απορεί κανείς μαζί σου… Είσαι σοβαρός παιδάκι μου, που πας να τα βάλεις με τον κυκλοθυμικό του Ζωδιακού;
Δε ξέρεις ότι είναι ο Μίστερ Τζεκιλ κι ο Μίστερ Χαϊντ, όλα σε ένα, σε τιμή γνωριμίας; Γελάει και κλαίει ταυτόχρονα και μισεί ότι αγαπάει, ή μισεί να αγαπάει, ή αγαπάει ότι μισεί, ή τέλος πάντων, κάτι τέτοιο.
Τι θες τώρα εσύ, βρε πίτουρο κι ανακατεύεσαι και περιμένεις να βγάλεις κι άκρη; Βάλε τα σπορτεξάκια σου και τρέχα καλό μου, μη σε φάει λάχανο, νύχτα χωρίς φεγγάρι…
Δεν ήξερες, δεν ρώταγες;
Δες και το βίντεο για τον Καρκίνο: