![Δες την φωτογραφία προσεκτικά! Μπορείς να μαντέψεις το ζώδιο;](https://cdn.astmd.gr/img/630/378/90/2020/09/29/zodia-1.jpg?t=OLZcQznIfnZhSHxKoMeT5g)
Μια εικόνα είναι χίλιες λέξεις. Ποιο ζώδιο πιστεύεις ότι θα μπορούσε να βρεθεί σε αυτή την κατάσταση; Ποιο έχει... θέματα με την δουλειά του και πολλές φορές την βάζει πάνω από όλα; Άλλες πάλι γίνεται λίγο... "θύμα εκμετάλλευσης" από εργοδότες και συναδέλφους επειδή είναι πάντα πρόθυμο να βοηθήσει ή δεν μπορεί να πει όχι.
Εμείς σου ζητάμε να ψηφίσεις λίγο πιο κάτω και να μας πεις τι ζώδιο είναι το άτομο της φωτογραφίας.