Ο Δίδυμος μασέρ που έχει τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο!
Οι μασέρ του ζωδιακού: Ιστορία τρέλας και γέλιου!
![Ο Δίδυμος μασέρ που έχει τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο!](https://cdn.astmd.gr/img/950/570/90/2017/11/27/3.jpg?t=QKNMkYmiWKG85T8tFYenXQ)
Μπαίνεις σε έναν ζεστό και σχεδόν αισθησιακό χώρο. Είναι γεμάτος κεριά κι αρώματα ανατολής. Η ήπια ατμόσφαιρα είναι ό,τι πρέπει για να χαλαρώσεις και να κάνεις μασάζ. Και τότε μπαίνει στο χώρο ο μασέρ σου… ο οποίος είναι…Δίδυμοι!
...Εκεί που έχεις χαλαρώσει κι αισθάνεσαι λεπτά και γοργά χέρια να σου παίρνουν όλη την ένταση… ξεκινούν οι ερωτήσεις!
''Αισθάνεστε καλά; Να σας βάλω μια πετσετούλα ακόμα κάτω από το κεφάλι; Θέλετε να χαμηλώσω τη μουσική πιο πολύ; Πείτε μου σε ποιο σημείο αισθάνεστε πόνο όταν πιέζω εδώ, εδώ, εδώ, εδώ, εδώ, εδώ, εδώ, εδώ ή εδώ; Θέλετε να σας τρίψω και το κεφαλάκι; Σε ποιο σημείο ακριβώς είπαμε; Εκεί που σκέφτεστε ή εκεί που ονειρεύεστε; Η Μαιρούλα στην υποδοχή σας κέρασε τσάι αγγουριού με αποτοξινωτικές ιδιότητες; Διακοπές, θα πάτε φέτος; Πού; Θα πάρετε και το σκύλο μαζί; Δεν έχετε σκύλο; Γκόμενο, έχετε; Όχι!!! Τέλεια!''….
Με τις υγείες σου! Αν δεν φύγεις με πονοκέφαλο, το σίγουρο είναι ότι θα φύγεις αρραβιωνασμένη, διότι ο Δίδυμος μασέρ, θα έχει κατορθώσει να στα φτιάξει με το ξαδελφάκι του από το χωριό που είναι ψυχή μάλαμα, αλλά πολύ αδικημένο... Να ζήσετε!