Ελληνίδα ηθοποιός απολαμβάνει τις διακοπές της στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης και δίνει συμβουλές
Μανούλα για δεύτερη φορά θα γίνει η αγαπημένη μας ηθοποιός και ο λογαριασμός της στο Instagram έχει γεμίσει με φωτογραφίες της.
![Ελληνίδα ηθοποιός απολαμβάνει τις διακοπές της στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης και δίνει συμβουλές](https://cdn.astmd.gr/img/590/354/90/2017/07/19/1700583035117-402033654-image.jpg?t=BhLrwO70yNCbGz7BG44koQ)
Πιο όμορφη και πιο ακομπλεξάριστη από ποτέ, τολμά να δείξει αρετουσάριστο το κορμί της, φορώντας μπικίνι, τονίζοντας την αρκετά φουσκωμένη της κοιλίτσα.
Όπως μπορείτε να δείτε και από τις φωτογραφίες, η ίδια απολαμβάνει τον ήλιο, τη θάλασσα και γενικότερα το κολύμπι. Συγκεκριμένα, πριν λίγες ώρες, κάτω από τη φωτογραφία που τη δείχνει να επιπλέει στο νερό φορώντας σκουφάκι και γυαλιά, σχολιάζει:
Διαβάστε περισσότερα στο Mothersblog.gr