Πόσο μόνος είναι αυτός ο Μάκης…, στο Athens Comedy Festival
Ο Παναγιώτης Κούδας, στην παράσταση «Πόσο μόνος είναι αυτός ο Μάκης…» επιστρέφει στην Αθήνα στα πλαίσια του Athens Comedy Festival
![Πόσο μόνος είναι αυτός ο Μάκης…, στο Athens Comedy Festival](https://cdn.astmd.gr/img/630/378/90/2017/05/20/culturenow.jpg?t=Fxz2OYPAua5XrvGnvqAqJA)
Πόσο μόνος είναι αυτός ο Μάκης; Ο άνθρωπος της διπλανής πόρτας… Ο καθημερινός ήρωας που όλοι κρύβουμε μέσα μας… Είναι ο Μάκης που όλοι γνωρίζουμε και συναντάμε σχεδόν σε κάθε βήμα μας.
Η παράσταση καταπιάνεται με όλα τα σημαντικά θέματα της ανθρώπινης ύπαρξης. Χωρίς καμία δόση υπερβολής ίσως αυτή η παράσταση είναι ό,τι πιο σημαντικό θα δείτε στην ζωή σας…
Εντάξει υπάρχει μια μικρή δόση υπερβολής στο παραπάνω!
Διαβάστε περισσότερα στο Culturenow.gr