5 κρυφοί μαμαδίστικοι στόχοι για τη νέα χρονιά
Κάθε χρόνο μία μαμά λέει στον εαυτο της ότι αυτή θα είναι η χρονιά της, αρχίζει με τα μεγαλεπίβολα σχέδιά της και τους υψηλούς στόχους τις πρώτες μέρες του χρόνου, αλλά κάπου στην πορεία, η καθημερινότητα παίρνει το ρόλο της και η μαμα δεν ανακηρύσσεται «Η Μαμά της Χρονιάς», γιατί τελικά δε μπορεί να είναι τέλεια σε όλα.
![5 κρυφοί μαμαδίστικοι στόχοι για τη νέα χρονιά](https://cdn.astmd.gr/img/468/280/90/2016/12/31/0ff09af63e261a46f704813837ab8848_L.jpg?t=Zl_Nzkdqik7Rhd7ZTzHwjg)
Να σας πούμε κάτι; Δεν πειράζει! Θα είστε η σούπερ μαμά που ήσασταν και το 2016 και αυτό είναι υπεραρκετό! Και αν κάποιους φίλους δε δείτε, ή σε μερικά σεμινάρια δεν πάτε, ή η συνδρομή στο γυμναστήριο πάει στράφι, δεν έγινε και τίποτα... Αρκεί να αγαπάτε, να φροντίζετε και να προστατεύετε τα παιδάκια σας!
Διαβάστε περισσότερα στο mothersblog.gr