Καυγάς άνευ προηγουμένου στην εκπομπή της Καινούργιου
Στην εκπομπή «Φτιάξε καφέ να στα πω» έδωσε συνέντευξη η Ελένη Ράντου η οποία μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στη διαφήμιση που έκανε για τη ΔΕΗ και δεν δίστασε να πει ότι ακούει και βλέπει τα αρνητικά σχόλια και τα αντιμετωπίζει με ψυχραιμία
![Καυγάς άνευ προηγουμένου στην εκπομπή της Καινούργιου](https://cdn.astmd.gr/img/636/381/90/2016/10/26/1700582290579-840105330-image.jpg?t=sU1egTTGn4F3URRukPglIg)
Στη συνέχεια, η Κατερίνα Καινούργιου και η Τζωρτζέλα Κόσιαβα σχολίασαν τις δηλώσεις της για τη συγκεκριμένη διαφήμιση όπου είχαν αντίθετες απόψεις και έγινε χαμός...
Διαβάστε περισσότερα στο Gossip-tv.gr