Γέννησε η Δέσποινα Καμπούρη ένα υγιέστατο κοριτσάκι!
Σήμερα το μεσημέρι Κυριακή 26 Ιουνίου η διευθύντρια του Mothersblog, έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι με καισαρική τομή, εκπλήσσοντας έτσι τους πάντες, που την ήθελαν να κυοφορεί αγόρι.
![Γέννησε η Δέσποινα Καμπούρη ένα υγιέστατο κοριτσάκι!](https://cdn.astmd.gr/img/471/282/90/2016/06/26/5d86524cf1f1c47a8248042ee00a0e2e.jpg?t=PxWLqx6f4aXh7P9PuI79Xw)
Η Δέσποινα Καμπούρη εισήχθη το πρωί της Κυριακής (26/6) στη μαιευτική γυναικολογική κλινική ΡΕΑ και στις 14.30 γέννησε με τη βοήθεια του γυναικολόγου της, Κοσμά Βρυώνη, τη δεύτερη κορούλα της.
Διαβάστε περισσότερα στο mothersblog.gr