Συγκλονίζει ο αδερφός της Νίκης Νικολοπούλου: «Έλα στα όνειρά μας να μας μιλήσεις» (vid)
Γεμάτα αγάπη ήταν τα λόγια του αποχαιρετισμού στη Νίκη που είπε στην κηδεία της ο αδελφός της, Ανδρέας.
![Συγκλονίζει ο αδερφός της Νίκης Νικολοπούλου: «Έλα στα όνειρά μας να μας μιλήσεις» (vid)](https://cdn.astmd.gr/img/508/304/90/2016/06/08/e432efb2a5c992dabfb10735ab8e3ce7.jpg?t=Z8cjmj8WtkmwEpudXnW_Vg)
Πλήθος κόσμου βρέθηκε χθες, Τρίτη (07/06/2016) στον Ιερό Ναό του Αγίου Ανδρέα Πατρών για το τελευταίο αντίο στη 16χρονη κόρη του βουλευτή Αχαΐας, Νίκου Νικολόπουλου και της Τασίας Μανωλοπούλου. Εκ μέρους της οικογένειας, την αποχαιρέτισε ο μικρός αδελφός της Ανδρέας, 15 ετών, μαθητής του 2ου Γυμνασίου Πατρών.
Διαβάστε περισσότερα στο newsbomb.gr