Η τραγουδίστρια πλέει σε πελάγη ευτυχίας. Δείτε τη φουσκωμένη της κοιλίτσα
Σε λίγους μήνες θα κρατάει στην αγκαλιά της το πρώτο της παιδάκι.
![Η τραγουδίστρια πλέει σε πελάγη ευτυχίας. Δείτε τη φουσκωμένη της κοιλίτσα](https://cdn.astmd.gr/img/590/354/90/2016/05/14/7143b413a00c3bc24e54c52cabce5bf4.jpg?t=7H0dSsaEGLfkyGz3FPQM4A)
Πριν από ένα μήνα περίπου η γνωστή τραγουδίστρια μας ανακοίνωσε μέσω Instagram με μια φωτογραφία, πως περιμένει το πρώτο της παιδάκι. Ήταν ήδη σε προχωρημένο στάδιο, όταν μας το ανακοίνωσε και τώρα η κοιλίτσα της έχει φουσκώσει πάρα πολύ.
Διαβάστε περισσότερα στο queen.gr