ΕΠΙΚΟ! Έβαλαν ψησταριά στην εξέδρα! (photo)
Απίστευτο και για μία ακόμα φορά ελληνικό! Οπαδοί του Αιγάλεω έβαλαν ψησταριά στην κερκίδα και ξεκίνησαν να ψήνουν!
![ΕΠΙΚΟ! Έβαλαν ψησταριά στην εξέδρα! (photo)](https://cdn.astmd.gr/img/577/346/90/2016/04/11/e06906ad1df44aa79e67e61c9de6f2b5.jpg?t=YjEb1pjTrJlQlEkan3lpgA)
Πραγματικό... χαμό έχει προκαλέσει στο ίντερνετ η φωτογραφία που ανέβασαν οι οπαδοί του Αιγάλεω, στο παιχνίδι με τους Αγίους Αναργύρους, το οποίο ολοκληρώθηκε ισόπαλο 2-2, αλλά δεν φαίνεται να προκάλεσε την... στεναχώρια των φιλάθλων του «Σίτι».
Διαβάστε και δείτε περισσότερα στο onsports.gr