Χάλκινο στη Σεούλ η Βουγιούκα
Στο βάθρο των νικητών ανέβηκε η Βάσω Βουγιούκα στο Γκραν Πρι Σπάθης Γυναικών της Σεούλ.
![Χάλκινο στη Σεούλ η Βουγιούκα](https://cdn.astmd.gr/img/576/345/90/2016/03/26/4d96982a9993a4a5783255121f90998d.jpg?t=wF8deo0RzdMxCU3QYtAEPQ)
Η Ελληνίδα πρωταθλήτρια είχε εξαιρετική παρουσία και ένα... βήμα πριν τον τελικό, δεν κατάφερε να επιβληθεί της Σέο από την Κορέα, καθώς ηττήθηκε 15-13 αν και είχε προηγηθεί 13-9 αλλά δεν μπόρεσε να πάρει δύο σημεία και πάρει την πρόκριση στον τελικό.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr