Η κουνιάδα του Σπανούλη μας… απογείωνει! (photos)
Όσοι δεν γνωρίζουν τη Βαλέρια Χοψονίδου, απλά χάνουν...
![Η κουνιάδα του Σπανούλη μας… απογείωνει! (photos)](https://cdn.astmd.gr/img/579/347/90/2016/03/01/eac98946ddad77a37eee48078ce4bc16.jpg?t=MbuR5gtmuj9NqqD6PU_gCA)
Ο παίκτης του Ολυμπιακού ως γνωστόν είναι παντρεμένος με την Ολυμπία Χοψονίδου. Δεν είναι πολλοί όμως εκείνοι που ξέρουν πως η πρώην Μις Ελλάς έχει μια πανέμορφη αδερφή!
Η Βαλέρια Χοψονίδου είναι μια εντυπωσιακή γυναίκα, με σώμα που... κολάζει! Αν δεν την «ακολουθείς» στο Instagram, ήρθε η ώρα καθώς ανεβάζει φωτογραφίες σαν αυτές που θα δεις στο onsports.gr