«Ραγίζει καρδιές» το τραγούδι «Παντελής»: «Ο Παντελής ήταν όλοι εμείς»
11 μέρες πέρασαν από τον αιφνίδιο θάνατο του ταλαντούχου τραγουδιστή, Παντελή Παντελίδη, ο οποίος βρήκε ακαριαίο θάνατο σε τροχαίο στη Λεωφόρο Βουλιαγμένης.
![«Ραγίζει καρδιές» το τραγούδι «Παντελής»: «Ο Παντελής ήταν όλοι εμείς»](https://cdn.astmd.gr/img/508/304/90/2016/02/28/a6a678f275db66f23a10325a7c61cf45.jpg?t=IA4DBeXpaEmVIVmb60xcOw)
Το περιβάλλον του «Παντέλου», όπως τον αποκαλούσαν φίλοι και θαυμαστές, συνάδελφοι καθώς και ο απλός κόσμος που τον λάτρεψε αδυνατεί να πιστέψει ότι ο Παντελής δεν βρίσκεται πλέον στη ζωή. Το «Θα είσαι πάντα εδώ μαζί μας μέσα από τα τραγούδια σου» είναι το μήνυμα που κυριαρχεί στα social media.
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr