Σοφία Καρβέλα: Το babyshower και η ανακοίνωση του ονόματος του γιου της (εικόνα)
Αφότου ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της, η κόρης της Άννας Βίσση και του Νίκου Καρβέλα, παρακολουθούμε την εξέλιξή της μέσα από τις φωτογραφίες που η ίδια η Σοφία, δημοσιεύει στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
![Σοφία Καρβέλα: Το babyshower και η ανακοίνωση του ονόματος του γιου της (εικόνα)](https://cdn.astmd.gr/img/468/280/90/2015/12/14/f978b26429a47c98101faf3994e3c380.jpg?t=VxzGPb5NIKro12KNnGSmqQ)
Τόσο καιρό ωστόσο κανείς δεν γνώριζε με σιγουριά ούτε σε ποιον μήνα της εγκυμοσύνης βρίσκεται, ούτε όμως και το φύλο του μωρού.
Πριν λίγες ώρες όμως η Σοφία Καρβέλα μέσα από μια φωτογραφία που ανέβασε στο δημοφιλές μέσο, ανακοίνωσε τόσο το όνομα του μωρού τους όσο και το φύλο του.
Διαβάστε και δείτε περισσότερα στο mothersblog.gr