Ένταση στη Λεωφόρο!
Ένταση προκλήθηκε στη Λεωφόρο δύο ώρες πριν την έναρξη του ντέρμπι!
![Ένταση στη Λεωφόρο!](https://cdn.astmd.gr/img/576/345/90/2015/11/21/9319263eec4f613d02c0e2076702c8d1.jpg?t=LNfU4ekLWF_RswwKPSt6dA)
Από νωρίς άρχισε η ένταση στη Λεωφόρο για το ντέρμπι ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό. Συγκεκριμένα η αστυνομία πέταξε χειροβομβίβες κρότου λάμψης.
Κάτι που έφερε την απάντηση των οπαδών του Παναθηναϊκού που πέταξαν αντικείμενα. Ο κόσμος προσπάθησε να περάσει στο γήπεδο, αλλά η αστυνομία το απαγόρευσε.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr