Aν δεν αντέχεις, ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ!
Τα παιδιά που πνίγονται δεν είναι απλά αριθμοί. Είναι αυτό ακριβώς που βλέπεις... Έτσι ακριβώς είναι ο θάνατος! Ο Νίκος Συρίγος γράφει...
![Aν δεν αντέχεις, ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ!](https://cdn.astmd.gr/img/352/211/90/2015/11/05/93eaecff4d53f855fb08322e738c76a7.jpg?t=k1lZeDrmoCf9YVzJV78wog)
Διαβάζω, ακούω, βλέπω στις ειδήσεις πως «ακόμη 10 πρόσφυγες, ανάμεσα τους 3 παιδιά πνίγηκαν ανοικτά της Λέσβου». Οι αριθμοί αλλάζουν και τα νησιά. Άλλες φορές περισσότεροι, άλλες λιγότεροι, άλλες φορές στην Κω, άλλες στην Κάλυμνο... Και φοβάμαι.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr