Η πρώτη μέρα της Μπαζιάνα στο Πανεπιστήμιο και η αμήχανη στιγμή του... σούπερ μάρκετ! (pics+vids)
Όπως αποκαλύπτει ο «Βηματοδότης», η κυρία Μπαζιάνα έφθασε στην Κοζάνη μέσω... Θεσσαλονίκης.
![Η πρώτη μέρα της Μπαζιάνα στο Πανεπιστήμιο και η αμήχανη στιγμή του... σούπερ μάρκετ! (pics+vids)](https://cdn.astmd.gr/img/640/384/90/2015/10/06/2d0301779e170616e02605ff7a0894c1.jpg?t=Cm1wQdXhG2fPzFNaDtgQpg)
Ντυμένη απλά και λίγο αγχωμένη, η σύντροφος του πρωθυπουργού, Περιστέρα Μπαζιάνα, έφθασε χθες (05/10/2015) το μεσημέρι στην Κοζάνη, προκειμένου να κάνει το πρώτο της μάθημα στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας.
Στη συμπρωτεύουσα, η σύντροφος του πρωθυπουργού έφθασε αεροπορικώς. Από το αεροδρόμιο την παρέλαβε ένα μαύρο αυτοκίνητο του αεροδρομίου, κάτι που συνηθίζεται, και την οδήγησε κατευθείαν στο πανεπιστήμιο.
Διαβάστε περισσότερα στο newsbomb.gr