Η εξομολόγηση της Σουλιώτη στο facebook: «Χριστέ μου τι τραβούσαν τόσα χρόνια τα παιδιά μου»
Μία εξομολόγηση στο facebook έκανε η Ιωάννα Σουλιώτη.
![Η εξομολόγηση της Σουλιώτη στο facebook: «Χριστέ μου τι τραβούσαν τόσα χρόνια τα παιδιά μου»](https://cdn.astmd.gr/img/509/305/90/2015/10/01/299db8639ad021a0f3faee59085392f1.jpg?t=5L-af2wkGt_pSP0yM88LCQ)
Η Ιωάννα κατάφερε μετά από πολλά χρόνια να κόψει το τσιγάρο και δηλώνει περήφανη και ανανεωμένη: «Είναι πλέον σίγουρο εγώ και ο καπνός - τσιγάρου και πούρου- είμαστε δύο ξένοι. Η γνωριμία μας ανήκει στο παρελθόν. Εδώ και μια εβδομάδα με χαλαρότητα, χωρίς νεύρα και στερητικό σύνδρομο ο καπνός μπήκε στο προσωπικό μου "Μουσείο των Απολιθωμάτων".
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr