Παναθηναϊκός: Πρεσβευτής της Ελλάδας στην Κίνα!
H KAE Παναθηναϊκός θα προωθήσει την ιδέα «Visit Greece» στην Κίνα, βάζοντας αφιλοκερδώς το λογότυπο στη φανέλα της για τα παιχνίδια του «Euroleague Basketball Asia Tour».
![Παναθηναϊκός: Πρεσβευτής της Ελλάδας στην Κίνα!](https://cdn.astmd.gr/img/969/581/90/2015/09/25/46cfe940705b666f830b028005fb2639.jpg?t=DYXIAiCJx9mFXIFy9S-Q9A)
Όπως ανακοινώθηκε: «Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός, πιστή στις αρχές της για άμεση συνεργασία με όλους τους φορείς που συμβάλλουν στην ανάπτυξη της χώρας μας, έλαβε την απόφαση ώστε η ομάδα κατά τη διάρκεια της παρουσίας της στην Κίνα στο πλαίσιο του «Euroleague Basketball Asia Tour» να φέρει στις φανέλες αφιλοκερδώς το λογότυπο «Visit Greece».
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr