Γιατί ρε, Δήμητρα; (photos)
Η Δήμητρα Αλεξανδράκη ξεκάθαρα δεν δείχνει ίχνος οίκτου για τα μάτια των ανδρών!
![Γιατί ρε, Δήμητρα; (photos)](https://cdn.astmd.gr/img/449/269/90/2015/09/22/2c104c2efc7674aee81e16ef1e56f92a.jpg?t=O6TvzyJbz0i2jcOq9HMHyg)
Είναι από τις γυναίκες που κανείς δεν μπορεί να χορτάσει. Και πώς να το κάνει άλλωστε όταν οι καμπύλες της μαγεύουν τον οποιονδήποτε. Ωστόσο και η ίδια από την πλευρά της δεν δείχνει διάθεση να μας λυπηθεί και αποφασίζει με κάθε ευκαιρία να μας... αρρωστήσει.
Απόδειξη η τελευταία της selfie όπου παρουσιάζει με τον πλέον εντυπωσιακό τρόπο το πλούσιο μπούστο της!
Απολαύστε την στο onsports.gr