Εμείς πάντως ταυτιστήκαμε: Η Juliette Lewis στην πιο άβολη στιγμή της εβδομάδας
Κι όμως έχει συμβεί σε όλους.
![Εμείς πάντως ταυτιστήκαμε: Η Juliette Lewis στην πιο άβολη στιγμή της εβδομάδας](https://cdn.astmd.gr/img/590/354/90/2015/09/20/10b6a0a4562e5c957ebd285dd954c068.jpg?t=f4LRLNB1BD7kQ1CpO9V0Cw)
Tώρα να πούμε ότι δεν την καταλαβαίνουμε θα είναι ψέμα. Διότι μπορεί εμείς τα κορίτσια, να θεωρούμαστε το ωραίο φύλο, και να είμαστε πιο λεπτεπίλεπτες και σικάτες από τους άντρες-λέμε τώρα-αλλά είναι και μερικές φορές, που πραγματικά θέλουμε να αφήσουμε τον εαυτό μας εντελώς ελεύθερο προκειμένου να αισθανθεί άνετα.
Διαβάστε περισσότερα στο queen.gr