Κάνει με τα κρεμμυδάκια Χρηστίδου-Ηλιάκη
Οι επώνυμες τα πηγαίνουν πολύ καλά με τα social mediaκαι συχνά ανεβάζουν φωτογραφίες από την καθημερινότητά τους προκειμένου να τις μοιραστούν με τους διαδικτυακούς τους φίλους.
![Κάνει με τα κρεμμυδάκια Χρηστίδου-Ηλιάκη](https://cdn.astmd.gr/img/508/304/90/2015/08/25/b074e732bd5df986d45507fc08580193.jpg?t=LaRhOG8L3xaieyXmNGGW-A)
Ωστόσο, η υπερβολή δεν λείπει από το Instagram των εγχώριων κυριών της showbiz και αυτό φαίνεται πως αρέσει στην Αλεξάνδρα Τσόλκα, η οποία στην στήλη της έγραψε...
Περισσότερα στο gossip-tv.gr