Η Νατάσα Θεοδωρίδου έχει λόγο που είναι... Καλλονή! (photo)
Η πασίγνωστη τραγουδίστρια δηλώνει φανατική οπαδός της ΑΕΛ Καλλονής, αλλά έχει πολύ σοβαρό λόγο που το κάνει!
![Η Νατάσα Θεοδωρίδου έχει λόγο που είναι... Καλλονή! (photo)](https://cdn.astmd.gr/img/576/345/90/2015/08/08/eee276f38fa1d804109e66826184ac49.jpg?t=hNammXcY_fnmDyOpOmhATA)
Ούτε ΠΑΟΚ, ούτε Άρης, ούτε Ηρακλής! Παρότι είναι από τη Θεσσαλονίκη, η Νατάσα Θεοδωρίδου είναι... φανατική με την Καλλονή! Ο λόγος; Ο αδερφός της, Θαλής Θεοδωρίδης, ανακοινώθηκε την Παρασκευή (07/08) ως προπονητής της νησιωτικής ομάδας.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr