Κολλιδά-Εμμανουηλίδης: Βάφτισαν τον γιο τους στην Πάρο! Οι πρώτες φωτογραφίες!
Μέρα χαράς σήμερα για τη Βάσω Κολλιδά και τον Γιάννη Εμμανουηλίδη που βάφτισαν τον γιο τους στην όμορφη Πάρο.
![Κολλιδά-Εμμανουηλίδης: Βάφτισαν τον γιο τους στην Πάρο! Οι πρώτες φωτογραφίες!](https://cdn.astmd.gr/img/510/306/90/2015/08/08/5a0e2b5170ed6d5d9f67a4308c909ab7.jpg?t=zu5xJBpR07s8POhk6TeBfg)
Το ζευγάρι βρισκόταν εδώ και μέρες στο αγαπημένο του νησί προκειμένου να κάνει τις προετοιμασίες για το μυστήριο που έγινε σε κλειστό οικογενειακό κύκλο. Ο μικρός πήρε το όνομα Γιώργος, από τον πατέρα του Γιάννη Εμμανουηλίδη και νονοί του ήταν ο δίδυμος αδερφός του μπαμπά του, Βασίλης και η καλή φίλη της Βάσως, Άντζελα Ευρυπίδη.
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr