Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Kim: H star μας έδωσε την πιο αστεία φωτογραφία του μήνα
Μπα σε καλό σου βρε κορίτσι μου
![Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Kim: H star μας έδωσε την πιο αστεία φωτογραφία του μήνα](https://cdn.astmd.gr/img/588/352/90/2015/07/10/9d82525b6a0ad6cbe23a3d2711f2146e.jpg?t=5tFs3HhPcdjsdOKsCHul5g)
Οι Παρασκευές μπορεί να είναι ευχάριστες, αλλά είναι τη στιγμή που φεύγεις από το γραφείο και ξεκινά το Σαββατοκύριακό σου. Παρόλα αυτά η Kim Kardashian φαίνεται ότι μας αγαπάει αρκετά, με αποτέλεσμα να φροντίσει να μας ψυχαγωγήσει από νωρίς νωρίς το πρωί.
Διαβάστε περισσότερα στο queen.gr