Η σεξοβόμβα που τρέλανε το εκλογικό κέντρο της Κυψέλης (video)
Μία 40άρα μέλος της εφορευτικής επιτροπής στο εκλογικό κέντρο που ψήφισε ο Αλέξης Τσίπρας λίγο έλειψε να κλέψει την παράσταση ακόμα κι από τον Πρωθυπουργό.
![Η σεξοβόμβα που τρέλανε το εκλογικό κέντρο της Κυψέλης (video)](https://cdn.astmd.gr/img/576/345/90/2015/07/05/f63c8d4876ed580f5d59fdd8c71bb70e.jpg?t=Tb9kK4JWOaDm8Z1P-g9Gag)
Από νωρίς το πρωί της Κυριακής (5/7), εκατοντάδες πολιτών, δημοσιογράφων και φωτορεπόρτερ είχαν κατακλύσει το σχολείο της Κυψέλης στο οποίο ψήφισε ο πρώτος πολίτης της Ελλάδος.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr