Ποτέ κινητό και πορτοφόλι στην τσέπη του παντελονιού – Δείτε γιατί
Οι γυναίκες δεν πηγαίνουν πουθενά χωρίς τσάντα, όμως οι άνδρες συνηθίζουν να κουβαλούν τα απαραίτητα –όπως πορτοφόλι, κινητό και κλειδιά– στις τσέπες του παντελονιού τους.
![Ποτέ κινητό και πορτοφόλι στην τσέπη του παντελονιού – Δείτε γιατί](https://cdn.astmd.gr/img/574/344/90/2015/06/25/e536fa64c7991a31a22d6141071c6e71.jpg?t=hqqfzh3dH6wkHwyg-t7mKg)
Πέραν του ότι είναι εξαιρετικά άβολο για τον άνδρα να κινηθεί και να καθίσει με τις παραγεμισμένες τσέπες του, η τακτική αυτή μπορεί να του δημιουργήσει μακροπρόθεσμα και πρόβλημα υγείας.
Διαβάσε περισσότερα στο onmed.gr