Το μήνυμα του Δημήτρη! (photo)
Σε μία λακωνική, αλλά σαφέστατη δήλωση προέβη ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος μετά τον τρίτο τελικό της Basket League, δείχνοντας την πρόθεσή του για την επόμενη... μέρα.
![Το μήνυμα του Δημήτρη! (photo)](https://cdn.astmd.gr/img/578/346/90/2015/06/15/18a5b3c83318b139de50ecc22dd7ace3.jpg?t=-qp_ezKomFIcbl2nxhzVcg)
Όπως αναφέρεται στο πρωτοσέλιδο της «Πράσινης», ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος έκανε ένα λακωνικό σχόλιο για την κατάκτηση του πρωταθλήματος από τον Ολυμπιακό. «Ο Παναθηναϊκός θα είναι για πάντα ο Πρωταθλητής. Η ομάδα του χρόνου θα κερδίζει κι εσάς», υποστήριξε.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr