Jennifer Aniston μας κοροϊδεύεις; Η δήλωσή της που ξεσήκωσε αντιδράσεις
Δεν μας τα λέει και πολύ καλά
![Jennifer Aniston μας κοροϊδεύεις; Η δήλωσή της που ξεσήκωσε αντιδράσεις](https://cdn.astmd.gr/img/590/354/90/2015/06/08/d36de5f7b9d3327809ff609797834fe9.jpg?t=z-Bm0K4PB8QQGIZYmrbQ_w)
Tην Jennifer Aniston την αγαπάμε και την έχουμε κορώνα στο κεφάλι μας, όχι μόνο γιατί είναι ταλαντούχα, όμορφη και γλυκιά, αλλά γιατί είναι πάνω απ' όλα ανθρώπινη-κανείς δεν ξεχνάει τη στενοχώρια της όταν την άφησε ο Brad Pitt για τα μάτια της Angie και φυσικά την οργή μας που τόλμησε εκείνος ο άθλιος να στενοχωρήσει το κορίτσι μας-.
Διαβάστε περισσότερα στο queen.gr