Βαπτίστηκε ο μικρότερος εγγονός του Πάριου!
Ο Θανάσης Βαρθακούρης και η Τζίνα Γαβαλά βάπτισαν τον δεύτερο γιο τους.
![Βαπτίστηκε ο μικρότερος εγγονός του Πάριου!](https://cdn.astmd.gr/img/508/304/90/2015/06/07/6399730310f1a3267d77091052eed707.jpg?t=vYxQz4WttGF2yu8H8PbYOw)
Η βάπτιση του εγγονού του Γιάννη Πάριου έγινε στην Εκάλη την Παρασκευή. Ο μικρός πήρε το όνομα Γιώργος και έφτασε μαζί με τους γονείς τον μεγαλύτερο αδελφό και τον παππού του στην εκκλησία. Ανάμεσα στους καλεσμένους ο Χάρης Βαρθακούρης με την σύζυγο και τα παιδιά του, η Νίνα Βλάχου κ.α.
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr