Ο Γιώργος Καπουτζίδης έβαλε την Ειρήνη Κουμαριανού στην Εθνική Ελλάδος!
Ήταν η αγαπημένη του γιαγιά στο θρυλικό "Στο Παρά πέντε" και η αλήθεια είναι πως ήταν πραγματικά ένα πολύ αγαπημένο του πρόσωπο ανεξαρτήτως της συνεργασίας τους. Ένα πρόσωπο που αγάπησε βαθιά.
![Ο Γιώργος Καπουτζίδης έβαλε την Ειρήνη Κουμαριανού στην Εθνική Ελλάδος!](https://cdn.astmd.gr/img/638/382/90/2015/02/04/f9bd71965b9967cfeef1d1e21a1e2a18.jpg?t=TcWk5yPlAiJIJy3k_5iFeQ)
Ο χαμός της Ειρήνης Κουμαριανού πριν από δύο χρόνια, τέλη Ιανουαρίου του 2013 πραγματικά του στοίχισε πάρα πολύ. Και στο σημερινό επεισόδιο της νέας του επίσης...
Περισσότερα στο gossip-tv.gr