Ηρακλής – Αστέρας Τρίπολης: Δεν ξεκινούσε το ματς λόγω πανό!
Ένα πανό που έχουν αναρτήσει οι φίλοι του Ηρακλή στο «Καυτανζόγλειο», έγινε η αιτία να μην ξεκινήσει το παιχνίδι καθώς υπήρξαν αντιδράσεις από διαιτητή και Αστέρα Τρίπολης.
![Ηρακλής – Αστέρας Τρίπολης: Δεν ξεκινούσε το ματς λόγω πανό!](https://cdn.astmd.gr/img/574/344/90/2015/01/21/4daf7c316b7ea21792b0051a91c4e663.jpg?t=ULt-QynNXL52NYqifAczZA)
Ένα πανό που αφορά στον υποβιβασμό του Ηρακλή το 2011, αντί του Αστέρα Τρίπολης, με υβριστικό περιεχόμενο για τον πρόεδρο της Σούπερ Λίγκας Γιώργο Μποροβήλο, έγινε η αιτία όχι απλά να καθυστερήσει αλλά και να μην ξεκινήσει στην ώρα του το παιχνίδι των δυο ομάδων για τους «16» του Κυπέλλου. Ο διαιτητής Σταύρος Μάνταλος ζήτησε να κατέβει το πανό για να αρχίσει το ματς, με τον κόσμο του Ηρακλή να μην το αποδέχεται.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr