Βγήκαν τα νούμερα! Ποιοι θα χρειαστούν μαντήλι να κλάψουν;
Πρεμιέρα χθες για την Ελένη Μενεγάκη και την Μαρία Ηλιάκη, δυο πρεμιέρες που έφεραν και την ανατροπή στο τηλεοπτικό σκηνικό!
![Βγήκαν τα νούμερα! Ποιοι θα χρειαστούν μαντήλι να κλάψουν;](https://cdn.astmd.gr/img/508/304/90/2014/09/30/04b0017c86198b7517ada633e1e73169.jpg?t=VukN2bYhmT5L683EHlc83A)
Ποια εκπομπή κατάφερε να κερδίσει την μάχη της τηλεθέασης, ποια έκανε μονοψήφια νούμερα και ποια είδε τα νούμερά της να παίρνουν την κατιούσα; Κερδισμένη η εκπομπή Ελένη και η Ελένη Μενεγάκη έχει λόγο να χαμογελά αφού κατάφερε από την πρώτη μέρα να δείξει ότι αυτό το χειμώνα θα είναι κυρίαρχη στη μεσημεριανή ζώνη. Η Ελένη λοιπόν σημείωσε στο γενικό σύνολο 22,7% και στα νεανικά 32,3%... Να αναφέρουμε ότι η Ελένη έφτασε σε τέταρτο το 40%.
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr