Η Κατερίνα Καινούργιου και το ρεσιτάλ βλακείας στα social media και στην τηλεόραση!
Τελικά για όλα φταίει η Καινούργιου;
![Η Κατερίνα Καινούργιου και το ρεσιτάλ βλακείας στα social media και στην τηλεόραση!](https://cdn.astmd.gr/img/588/352/90/2014/08/29/006cfa148061a4ae2146f530e5c8b1a8.jpg?t=V9IWsLtJ6LZ00AayQcBMfg)
Δεν ξέρω αν φταίει το γεγονός ότι μεγαλώσαμε –κάποιοι από μας- και μας φαίνονται πιο σοβαρές οι ειδήσεις ή όντως είναι πολύ σοβαρές οι ειδήσεις.Τον τελευταίο καιρό ζούμε σ' ένα σουρεαλιστικό κόσμο και μάλιστα όχι με την καλή έννοια.
Ο μισός πλανήτης φλέγεται κυριολεκτικά από γεγονότα που σου παγώνουν τη καρδιά και όσο και αν κάνεις πώς δεν τα βλέπεις σε στοιχειώνουν: αποκεφαλισμοί, ανθρώπων, αεροπλάνα που πέφτουν, βομβαρδισμοί στη Γαζα, εκατόμβες νεκρών στο Ιράκ και αλλού.
Διαβάστε περισσότερα στο queen.gr