Θεοφανία Παπαθωμά: «Έριξε» πόρτα στο «Πρωινό Mou»
Η Θεοφανία Παπαθωμά μετά την αποχώρησή της από το Just The Two Of Us έπρεπε να πάει σήμερα «Πρωινό Mou», αλλά τελικά δεν εμφανίστηκε!
![Θεοφανία Παπαθωμά: «Έριξε» πόρτα στο «Πρωινό Mou»](https://cdn.astmd.gr/img/510/306/90/2014/04/10/cfa47681435e1d8ab0f771b9d674ef88.jpg?t=M6NWofBL7MS-GAgRv36J5w)
Ο Γιώργος Παπαδημητράκης, ο δάσκαλος της Θεοφανίας πήγε μόνος του και είπε ότι η ηθοποιός δεν ήρθε επειδή είχε δουλειά! Και τότε ο Πέτρος Κωστόπουλoς τα πήρε: «Είχε υποχρέωση; Δεν της είχαν πει ότι την άλλη ημέρα ερχόμαστε εδώ; Για μένα είναι ένα θεματάκι αυτό. Είναι αγένεια, ξέρω εγώ. Εμείς είμαστε εδώ για να σας υποδεχτούμε next day»! Και ο Παπαδημητράκης είπε: «Δεν ήθελε, δεν μπόρεσε»!
Δείτε το βίντεο στο gossip-tv.gr