Νέο… χτύπημα από τoν ΑΟ Γιάννινα (video)
Ακόμη ένα εντυπωσιακό τέρμα σημειώθηκε από την ομάδα... θαύμα του ΑΟ Γιάννινα, έστω κι αν αυτή τη φορά δεν είναι αποτέλεσμα συνεργασίας.
![Νέο… χτύπημα από τoν ΑΟ Γιάννινα (video)](https://cdn.astmd.gr/img/574/344/90/2013/12/26/2ebb6d12782e365fcc814e4c54b6b6ed.jpg?t=n-G1hAZWRgHaveRFLdgXWA)
Δεν ανταλλάχθηκαν πολλές πάσες για να μπει η μπάλα στο πλεκτό, αλλά το γκολ προήλθε από απευθείας εκτέλεση κόρνερ! Ο 12χρονος παίκτης του Α.Ο Γιάννινα, Γιώργος Βρακάς έστειλε την μπάλα στα δίχτυα απευθείας με την εκτέλεση κόρνερ. Αυτό βέβαια δεν διεκδικεί όσκαρ πρωτοτυπίας, αλλά το εντυπωσιακό είναι πως η εκτέλεση έγινε με εξωτερικό φάλτσο.
Δείτε το βίντεο στο onsports.gr