Κοριτσάκι γεννήθηκε με φωτεινό κόκκινο σημάδι στη μύτη
Η Connie Lloyd, σήμερα 5 ετών, γεννήθηκε με ένα φωτεινό κόκκινο σημάδι στη μύτη της και συγκεκριμένα οι γιατροί διέγνωσαν αιμαγγείωμα- καλοήθη όγκο.
![Κοριτσάκι γεννήθηκε με φωτεινό κόκκινο σημάδι στη μύτη](https://cdn.astmd.gr/img/588/352/90/2013/12/20/e2076c1d769eb89a3c75706b202f5131.jpg?t=uusO8rjFaU8ovMsJa8UtMQ)
Η μητέρα της Zara ανησυχούσε πολύ για το πώς θα την αντιμετώπιζαν στο σχολείο τα άλλα παιδιά ενώ όσο τραγελαφικό κι αν ακούγεται ο εφιάλτης της ήταν τα Χριστούγεννα και η πιθανότητα να της ζητούσαν να παίξει τον Ρούντολφ.
Ευτυχώς η μικρή έκανε με επιτυχία αφαίρεση του κόκκινου σημαδιού και πλέον απολαμβάνει τη νέα της εμφάνιση. Η μητέρα της 5χρονης δήλωσε: «Όταν ήταν μωρό αναρωτήθηκα εάν οι συμμαθητές της στο σχολείο θα την πείραζαν εξαιτίας της εμφάνισή της και βέβαια τα Χριστούγεννα όλοι θα την αποκαλούσαν Ρούντολφ».
Η μητέρα της Connie αγωνίστηκε να κάνει η κόρη της την επέμβαση σε πολύ νεαρή ηλικία αν και οι γιατροί επέμεναν ότι θα έπρεπε να γίνει μετά τα 10 χρόνια της. Η μητέρα της όμως φοβόταν τόσο πολύ τα σκληρά σχόλια των παιδιών στο σχολείο που το τόλμησε και ευτυχώς όλα πήγαν καλά.
![Κοριτσάκι γεννήθηκε με φωτεινό κόκκινο σημάδι στη μύτη](https://cdn.astmd.gr/img/1024/1024/100/2013/12/20/mo2.jpg?t=niSnKjuGHP0UCwgY2wmR9A)