Τι κέρδισε η Δέσποινα Βανδή απ’ την ιστορία με τον Νότη;
Είχε τόση ηρεμία στον καλλιτεχνικο-σοουμπιζίστικο κόσμο μας, που καρφίτσα ν' έπεφτε θα ακούγονταν.
![Τι κέρδισε η Δέσποινα Βανδή απ’ την ιστορία με τον Νότη;](https://cdn.astmd.gr/img/588/352/90/2013/11/29/338e8a674e9ef9e4d3596ed61d9b8eec.jpg?t=_tUobyQIEJcR_eal-3qZfw)
Ίσως γι αυτό όλη αυτή η φασαρία με τη Δέσποινα. Δεν είναι ότι έκανε θόρυβο, αλλά ότι όλοι έκαναν πολύ ησυχία.
Σ΄ ένα χώρο που κανείς δεν λέει την αλήθεια –ή έστω ελάχιστοι- και οι συνεντεύξεις και οι ατάκες συνοψίζονται σε κλισέ και αστείες φράσεις που γράψανε ιστορία όπως, «είμαστε μια πολύ δεμένη και αγαπημένη ομάδα» ή «περνάμε καλά και αυτό φαίνεται στον κόσμο» η Δέσποινα τόλμησε και είπε την αλήθεια της και μάλιστα με κόστος.