Διαιτητής σε παράγοντα: «Πήγαινε έξω ρε κότα!»
Απίστευτες καταγγελίες, από δυο σωματεία μάλιστα, για διαιτητή στην Α2 της ΕΠΣ Ηρακλείου, καθώς φέρεται να αποκάλεσε «κότα» τον γενικό αρχηγό της μίας εκ των δυο.
![Διαιτητής σε παράγοντα: «Πήγαινε έξω ρε κότα!»](https://cdn.astmd.gr/img/788/472/90/2013/11/25/77e0d4dce1213b115126770911d8479e.jpg?t=2LJP7TNf7156731R-aS6pg)
Το... φοβερό της υπόθεσης είναι πως τόσο η Αγία Βαρβάρα, όσο και ο Μαραθώνας, ομάδες από την ευρύτερη περιοχή του Ηρακλείου Κρήτης, εξέδωσαν κοινή ανακοίνωση με την οποία κατηγορούν τον διαιτητή Δ. Μαυρουδή. Σύμφωνα με τις καταγγελίες τους, ο ρέφερι αποκάλεσε «κότα» τον γενικό αρχηγό του Μαραθώνα κ. Γιάννη Χρηστάκη!