Το πέναλτι-φάντασμα της εβδομάδας στο Ρέθυμνο
Στα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων συμβαίνουν τα... καλύτερα τελικά, καθώς το πέναλτι που δίνεται στο Αετός Ανωγείων - Δόξα Πλατανέ δεν είναι ούτε φάουλ στο... μπάσκετ.
![Το πέναλτι-φάντασμα της εβδομάδας στο Ρέθυμνο](https://cdn.astmd.gr/img/576/345/90/2013/11/16/32de8e2c4d9b8b328d67a43ba89b739b.jpg?t=CcxJH4sCIJPllBxgnJ8YbA)
Γι’ αυτό η διοίκηση της Δόξας Πλατανέ έδωσε στη δημοσιότητα το βίντεο που φαίνεται ξεκάθαρα η φάση στην οποία ο διαιτητής Χατζημπεκιάρης είδε... παράβαση. Η Δόξα γνώρισε την ήττα από τον Αετό με 2-1 στην παράταση και αποκλείστηκε από τη συνέχεια του Κυπέλλου Ρεθύμνου.
Δείτε το βίντεο στο onsports.gr