Κατερίνα Καραβάτου: Οι πρωινές λιγούρες και τα… υπονοούμενα για δεύτερη εγκυμοσύνη!
Δεν έκρυψε ποτέ ότι θα ήθελε να αποκτήσει και άλλο παιδί η Κατερίνα Καραβάτου η οποία σήμερα, στο ξεκίνημα της εκπομπής της «Μες στην καλή χαρά» παραδέχτηκε ότι είχε... πρωινές λιγούρες!
![Κατερίνα Καραβάτου: Οι πρωινές λιγούρες και τα… υπονοούμενα για δεύτερη εγκυμοσύνη!](https://cdn.astmd.gr/img/504/302/90/2013/11/09/482ae926c7d700c8f67ab0f426a2f490.jpg?t=ulY3jHwld8Uo83K8Ru2Lhg)
Πιο συγκεκριμένα είπε πως έφαγε για πρωινό... σουβλάκια! Τότε, η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου άδραξε της ευκαιρίας για να ρωτήσει την Κατερίνα ευθέως αν ήταν έγκυος ξανά.