Έκανε στριπτίζ on air για τα γενέθλια της Μπαλατσινού!
Η Τζένη Μπαλατσινού είχε γενέθλια και σήμερα στην εκπομπή «Πρωινό Mou» της είχε ετοιμάσει δυο εκπλήξεις!
![Έκανε στριπτίζ on air για τα γενέθλια της Μπαλατσινού!](https://cdn.astmd.gr/img/508/304/90/2013/11/04/427a448f65432f17689720d13569e732.jpg?t=ggp7-fegTfynpTuLq-Kvcg)
Η μία ήταν η τούρτα που της την έφερε ένας στρίπερ! Η ομάδα της εκπομπής της είπε το τραγουδάκι και όλοι της έδωσαν τις ευχές τους. Μάλιστα ο Πέτρος Κωστόπουλος την ρώτησε πόσο γίνεται και η ίδια δεν δίστασε να αποκαλύψει την ηλικία της. Η Τζένη γίνεται 43 χρονών! Μετά την τούρτα και τις ευχές, την περίμενε μία ακόμα έκπληξη... Ο άντρας που της έφερε την τούρτα άρχισε να γδύνεται και να κάνει στριπτίζ on air! Δείτε πως αντέδρασε η Τζένη και τι είπε ο άντρας της, ο Πέτρος μετά το στριπτίζ!