Ένας χρόνος πέρασε κι ο Ναβάρο.... δεν το ξεπέρασε!
Πέρσι τέτοια ημέρα ακριβώς, 8 Μαίου του 2011 ο Παναθηναϊκός ανέβαινε για μία ακόμα φορά στο πιο ψηλό σκαλί της Ευρώπης. Αυτή ήταν η έκτη φορά. Το έκτο αστέρι, λοιπόν, ράφτηκε πλάι στο «τριφύλλι» και ήταν εκείνο που... έκλεβε την δόξα από τα υπόλοιπα.
![Ένας χρόνος πέρασε κι ο Ναβάρο.... δεν το ξεπέρασε!](https://cdn.astmd.gr/img/630/378/90/2012/05/08/c5450031127d9a77beb5f3e5638bca16.jpg?t=mbLOq3AwaHn2uCexMqm-FA)
Μετά το Παρίσι, την Θεσσαλονίκη, την Μπολόνια, την Αθήνα και το Βερολίνο ο Παναθηναϊκός κατέκτησε την Γηραιά ήπειρο και επί της Ιβηρικής χερσονήσου. Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς πριν από έναν χρόνο ακριβώς έβλεπε τους...
Διαβάστε περισσότερα και δείτε μοναδικές φωτό και βίντεο στο onsports.gr