Μελίνα Νικολαϊδη: Τα παπούτσια της είναι ιδανικά αν είσαι πάνω από 1,75 m - Τα φοράει συνέχεια
Είναι το στυλ στα μποτάκια που θα φοράς και εσύ non stop τον Απρίλιο σε κάθε περίσταση.
![Μελίνα Νικολαϊδη: Τα παπούτσια της είναι ιδανικά αν είσαι πάνω από 1,75 m - Τα φοράει συνέχεια](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2023/04/03/86c8f1a9-melina_nikolaidou-3.jpg?t=wAwIdoSUchHyF1oqwuRq0g)
Αυτό ήταν το πρώτο Σαββατοκύριακο που μπήκαμε στον Απρίλιο και έτσι ήρθαμε λίγο πιο κοντά στη νέα σεζόν. Δυστυχώς, όμως, ο καιρός δεν λέει να μας αφήσει να μπούμε σε ανοιξιάτικο mood με τις βροχές που μας φέρνει και αυτή την εβδομάδα.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr