Βασίλισσα των 80s η Δέσποινα Βανδή με φούξια σακάκι και κολάν στην πρεμιέρα του Μπισμπίκη
Η Δέσποινα Βανδή περνάει την καλύτερη της φάση και το 80s glam είναι το στυλ που επέλεξε για τη φετινή άνοιξη.
![Βασίλισσα των 80s η Δέσποινα Βανδή με φούξια σακάκι και κολάν στην πρεμιέρα του Μπισμπίκη](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2023/03/24/9dbf98ec-despoina_vandi_80s-8.jpg?t=lYRNAGDmMkf7G07Dk4NJ9Q)
Η άνοιξη εκτός από τις λιακάδες και τα λουλούδια της, μας φέρνει και διάθεση για εξωστρέφεια και φλερτ. Οπότε ανεβαίνει και η διάθεση για sexy dressing, για να ντυθούμε δηλαδή λίγο πιο sexy και θηλυκά αυτή τν περίοδο. Ε, αν δεν είναι έμπνευση το στυλ της Δέσποινας Βανδή, τότε ποιο είναι;
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr