Η Μαγγίρα στηρίζει Καινούργιου και η Κατερίνα στηρίζει Μπέττυ: Ποιος θα μιλήσει για πλαστικές τώρα;
«Τη θες τώρα κι εσύ την Κατερίνα Καινούργιου σου», έγραψε χαρακτηριστικά η Μπέττυ Μαγγίρα.
![Η Μαγγίρα στηρίζει Καινούργιου και η Κατερίνα στηρίζει Μπέττυ: Ποιος θα μιλήσει για πλαστικές τώρα;](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2023/03/17/92210431-katken85_3059666170528614469.jpg?t=7umqmx-GIFfwyb5ol2s5iA)
Αυτό το αστείο με τα σχόλια χρηστών στο Instagram και στο Twitter για τις παρουσιάστριες και το αν έχουν κάνει πλαστικές, θα πρέπει να σταματήσει. Τουλάχιστον η προσπάθεια ξεκίνησε από την Κατερίνα Καινούργιου και συνεχίζεται επάξια από την Μπέττυ Μαγγίρα.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr